PC HocasıHaberlerApple, 2015’in En İyi Uygulamalarını Seçti

Apple, 2015’in En İyi Uygulamalarını Seçti

   

Son günlerde önüne gelenin 2015 yılının enlerini seçtiğini görüyoruz bu kervana  Akıllı cihaz sektöründe tartışmasız en prestijli markalardan olan Apple kendi cihazları için kullandığı App Store’da 2015 yılında en iyi uygulamalarını açıkladı. 

 

26 mart tarihinde ios cihazlara kullanıma sunulan canlı video yayını yapma uygulaması Periscope’ Apple tarafından en 2015 yılının en iyi uygulaması seçildi.En iyi oyunlar sıralamasında ise ,Tomb Raider oyunlarının puzzle spin-offu olan Lara Croft GO seçildi.  Apple cihazlar için olan bir diğer otomasyon uygulaması Workflow yılın en yenilikçi uygulaması oldu.iPhone in en iyi uygulaması ise Instragram oldu. Diğer 2015 enleri arasında en çok satan uygulamalar en çok indirilen ücretsiz uygulamalar , en çok kar edenler yer almakta.En çok satan iPhone uygulaması Heads Up! onun arkasından Fantasy Premier League 2015/16 ve Minecraft Pocket Edition geliyor.

 

En çok indirilen ücretsiz uygulamalar ise WhatsApp, Dubmash ve Messenger listede ilk sıralarda yer alıyor.en çok kar eden uygulamaları ise Clash of Clans, Candy Crush Saga ve Apple Music’in en büyük rakibi Spotify.Apple sadece uygulama bazlı değil iTunes’un enlerini seçti bu yıl en iyi şarkılarını da enler arasına dahil eden apple liste olarak şarkılar,filmler,kitapları da enler arasına ekledi.Albüm: 25 – Adele Şarkı: Uptown Funk (feat Bruno Mars) – Mark Ronson Film: Kingsman: The Secret Service Televizyon Şovu: Game of Thrones Kurgusal Kitap: Grey – EL James Kurgusal Olmayan Kitap: American Sniper -Scott McEwen, Jim DeFelice, Chris Kyle 

 

İnternet dünyasında son günlerde daha nice 2015 enleri göreceğimiz aşikar önümüzdeki günlerde diğer markalarda ne gibi rakamlar açıklanacak.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/apple-2015in-en-iyi-uygulamalarini-secti-2206/ linkinden 17.08.2022 22:08:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video