PC HocasıDonanımApple’dan Yeni Bir Macbook Air Gelebilir!

Apple’dan Yeni Bir Macbook Air Gelebilir!

   

Koronavirüs nedeni ile ilkbaharda yapılmaları planlanan bir çok etkinlik iptal edilme kararı alırken, Apple cephesinden yeni bir Macbook Air ürün tanıtımı gelebilme ihtimalleri dolaşıyor ortalıkta hem de önümüzdeki hafta içerisinde gerçekleşebilir.

Apple beyciğimizin Macbook Air modeli, son zamanlarda amacı olmayan, Macbook Pro modeli kadar incecik ve hala Macbook Pro’nun sahip olduğu klavye problemi ile uğraşmakta olan orta segment bir Apple ürünü.

Kelebek Klavyeye elveda diyebiliriz

MacRumors tarafından yapılan paylaşıma göre Apple, önümüzdeki hafta başlarından itibaren yeni bir Macbook Air modelini bizlerle paylaşabilir. Yeni Macbook Air modeli ile Macbookların sahip olduğu klavye problemi dahil bir çok problemin giderilmiş olduğu bir varyant olması bekleniliyor.

Yeni işlemci ve LTE desteği gelebilir

Apple beyciğimin ARM desteğine sahip bir dizüstü bilgisayar piyasaya süreceğine dair söylentiler mevcuttu. Yeni cihazda böylesi bir işlemcinin var olması mükemmel bir test aracı olacak hatta bunlara ek olarak yeni Macbook Air’de uzatılmış pil ömrü ve dahili LTE desteği gibi özelliklerin var olması da beklentiler arasında yer alıyor.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/appledan-yeni-bir-macbook-air-gelebilir-73534/ linkinden 05.07.2022 02:07:13 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video