Assassin's Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage için Çıkış Tarihi Sızdı

  Google News

Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Mirage için ilk duyuru geçtiğimiz aylarda geldi. Yapılan ilk duyuru da oyun ile ilgili bazı detaylar açıklandı ama çıkış tarihi gibi bilgiler verilmedi. Net olmamakla beraber sektör otoriteleri tarafından bazı çıkış tarihi tahminleri de paylaşılmıştı. Şimdi ise Assassin’s Creed Mirage yapımının ne zaman çıkış yapacağını gösteren yeni bir sızıntı gerçekleşti.

Sızıntıya bakacak olursak yeni oyunun çıkışı çok yakın. Hatta tek sürpriz olan da Mirage yapımı değil. Bunun yanında beklenen birkaç oyun için daha bilgi var.

Assassin’s Creed Mirage Ne Zaman Çıkacak?

Reddit üzerinden paylaşılan görselin kaynağı GameStop çalışacağını olduğunu iddia eden bir kullanıcı. Görsel üzerinde hangi oyunun ne zaman çıkış yapacağı tarihsel olarak anlaşılıyor.

Baktığımız zaman Mirage için çıkış tarihinin 2023 Ağustos ayı olduğunu görüyoruz. Tam olarak gün belli olmaması da dikkat çeken bir diğer nokta. Ağustos ayının içerisinde çıkış yapacak oyunun dışında;

  • Street Fighter 6 – 2 Haziran
  • Diablo IV – 6 Haziran  
  • Final Fantasy XVI – 22 Haziran
  • Hogwarts Legacy Switch versiyon – 25 Temmuz
  • Armored Core VI -Gözükmüyor

Assassin's Creed Mirage

Madden NFL 24 gibi yapımların da ne zaman çıkış yapacağının bilgisi verilmiş. Bu yapımlar için de çıkış tarihlerini hemen yanlarına ekliyoruz. Tarihlere bakacak olursak, yeni oyunlar çok yakında piyasada yer almaya başlayacak. Tabii ki özellikle Assassin’s Creed Mirage yapımını merakla bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video