Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Asus Yetkili Servis Listesi

Paylaş

silkroad gaminggentr

Bir çok bilgisayar kullanıcısı satın almış olduğu üründe gerek garanti süresinde gerekse garanti bittikten sonra problem yaşayabiliyor. Bu konu ile ilgili bizlere çok soru geldiği için sizlere Asus Yetkili Servis  ürünleri ve ekipmanlarında bir problem yaşadığınızda ulaşabileceğiniz adresleri listelemek istedik.

Asus Yetkili Servis

Satın aldığınız üründe bir arıza olduğunda genelde tamir ettirmek için satın aldığınız yere müracaat ederiz. Ancak garantisi biten bir ürünü satın aldığınız yeri araya sokmadan da sürecin daha hızlı olması için direkt olarak yetkili servise gönderebilirsiniz. Ülkemizde bilgisayar piyasasında oldukça yüksek satış rakamları elde eden Asus ile ilgili resmi sitesinde belirtilen servis noktlarını sizlerle paylaşmak istiyorum.

asus logo

Asus Müşteri Hizmetleri Numarası

Hizmet Saatleri : 09:00-18:00

Telefon

0850 522 2787 (ASUS)

Çalışma Saatleri

P.tesi-Cuma, 09:00-18:00

Servis Aramadan Önce Yapılacak İşlemler

Ürününüzü servise göndermeden önce elinizde hazır olması gereken bazı bilgiler vardır. Cağrı merkezini aradığınızda aşağıda belirtilen bilgilerin elinizde olması süreci hızlandıracaktır. Ayrıca Yetkili servise göndermeden önce cihazınızdaki bilgileri yedeklemeniz gerekmektedir.

1. Model Adı
2. Ürün Seri No.
3. Ürün (Operatörün yönlendirmeleriyle çözüme hızlıca ulaşabilirsiniz)

**Cihazınızın tamir işlemlerini hızlandırmak için aşağıdaki bilgileri hazır bulundurunuz:
1. Fatura (garanti kontrolü için gereklidir)
2. Model Adı
3. Ürün Seri No.
4. Detaylı arıza tanımı
5. Arızalı ürün

İsmail Dikmen
İsmail Dikmen
Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler