Atomic Heart

Atomic Heart için İnceleme Puanları Yayınlandı

  Google News

Uzunca bir süredir beklenen oyunlar arasında yer alan Atomic Heart, geçtiğimiz gün çıkışını yaptı. Steam üzerinden yayına açıldığı gibi değerlendirilmeye de başlanan oyun, başta kullanıcılardan olumlu bir dönüş almayı başarmış gözüküyor.

Öyle ki oyunun Steam sayfası derecelendirmesinde “Çok Olumlu” derecelendirmesini görüyoruz. Bunun dışında yapım için sektör otoriteleri tarafından da inceleme puanlarının yayınlandığını belirtmek lazım. Kullanıcı değerlendirmeleri elbette ki önemli ama gelin, sektör otoriteleri oyun hakkında neler demiş bir de ona bakalım.

Atomic Heart İnceleme Puanları Nasıl?

Metacritic üzerinden yayınlanan inceleme puanlarını değerlendirdiğimiz zaman, sonuçların epey bir karışık olduğunu görüyoruz. Derecelendirmede 19 otorite incelemelerini olumlu yönde verirken, 13 otoritenin ise oyuna ortalama puan verdiğini görüyoruz.

Atomic Heart

Metascore tarafından yapılan genel derecelendirmede ise yapımın 71 skoru elde ettiğini belirtelim. Sonradan yapıma gelecek olan güncellemelerle beraber Atomic Heart inceleme puanları değişir mi bilemiyoruz.

Şimdilik oyunun genel anlamda ortalamada bir yapım olarak öne çıktığını söyleyebiliriz. En azından sektör otoriteleri tarafından yapılan değerlendirme bu yönde.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video