PC HocasıHaberlerAyyıldız TİM, Atalay Demirci’nin Hesabını Hackledi

Ayyıldız TİM, Atalay Demirci’nin Hesabını Hackledi

   

Ünlü stand-upçı Atalay Demirci’nin twitter hesabını Ayyıldız TİM hackleyerek peş peşe bildiri yayınlamaya başladı. Ayyıldız TİM tarafından yayınlanan bildirilere göre FETÖ’cu olduğuna dair pek çok bilgi yayınlandı ve yayınlanmaya da devam ediyor.

Ayyıldız TİM Atalay Demirci Hesabını Hackledi

Ayyıldız TİM tarafından yapılan açıklamaya göre, Atalay Demirci’nin örgüt ile bağı olduğu iddia edilerek bir takım belgeler ve yazılar yayınlandı. Ensonhaber tarafından yayınlanan o bildiriler Atalay Demirci’nin Twitter hesabında hala duruyor.

Henüz Atalay Demirci tarafından bir açıklama yapılmadığı gibi, az önce Ayyıldız TİM tarafından paylaşılan bir Tweete göre, Ayyıldız TİM’in twitter hesabının da kapatıldığı belirtildi. Konuşmalar ve internette yayınlanan bildiriler ise aşağıdaki gibi;

ayyildiz-tim-atalay-hack

atalay-demirci-twiiter-hack

atalay-demirci-twitter

ayyildiz-tim-atalay-demirci

atalay-demirci_konusma

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ayyildiz-tim-atalay-demircinin-hesabini-hackledi-22091-12264/ linkinden 28.06.2022 19:06:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video