PC HocasıCep TelefonuBest Buy’da 1 Dolara iPhone 6S Kampanyası

Best Buy’da 1 Dolara iPhone 6S Kampanyası

 

İnternetten ve gel alda yaptığı kampanyalar ile sıkça gündeme gelen Best Buy, sezon sonu indirimine 1 dolara iPhone 6S kampanyasını da ekledi. 1 dolara iPhone 6S almak isteyen kullanıcılar adeta yarışmaya başladılar.

iphone-6s-best-buy

1 DOLARA iPHONE 6S NASIL OLUYOR ?

En büyük elektronik satış mağazası olarak bilinen Best Buy, satışlarını tavan yaptırmak ve müşterileri çekebilmek için 1 dolara iPhone 6S kampanyasını başlattı. Kampanya duyulur duyulmaz binlerce kişi tarafından adeta kapışılmaya başlandı. Ancak stoklar yüklü miktarda girildiği için hala 1 dolara iPhone 6S satışları devam ediyor.

Eğer siz de 1 dolara iPhone 6S almak istiyorsanız Best Buy’ın sizden istemiş olduğu bir kaç kontrat yer alıyor. Bu kontratları eksiksiz olarak ilettiğiniz taktirde sepetinize 1 dolara iPhone 6S ekleyebiliyorsunuz. Ancak birden fazla alamadığınızın da altını çizelim.

iPhone 6S Almak İçin;

* Verizon Wireless veya Sprint firmaları ile yapılan anlaşmalar sonucunda bu iki firmadan birisinden kontrat yaptığınız taktirde 1 dolara iPhone 6S alma şansınız bulunuyor. Kontratlı akıllı telefon satışları ucuz fiyatlar ile satılmasına rağmen Best Buy tarafından 1 dolar fiyat biçilmiş durumda.

Bu iki firmadan birisi ile kampanya dönemleri harici kontrat yapıldığında iPhone 6S‘i 220 dolara alabiliyorsunuz. Ancak şuanda sezon sonu kampanyası nedeni ile 1 dolardan satışa çıkartılmış durumda.

Bu kampanya sadece iPhone 6S modellerinde geçerli olduğu gibi, sadece bir hafta sürecek. Tüm renk modelleri yer aldığı gibi, anlaşmayı yaptığınız taktirde ürün 1 haftada adresinize gönderiliyor.

iphone-6s-best-buy-2

“GEÇ BU İŞLERİ, HİKAYE HEP BUNLAR”

Diyorsanız eğer, Best Buy‘ın bu konu hakkında bir açıklaması yer alıyor. iPhone 6S‘i 1 dolara sepete eklemeye çalıştığınızda aşağıdaki uyarı sizleri karşılıyor. Yapılan uyarı da ise “Sınırsız internet paketi alan müşterilerimiz Verizon Wireless kampanyasına dahil olması gerekir. Cihazınızı yükseltme, sınırsız veri ve 2 GB paketi dahil ayda 30 dolar ödeyerek kampanyaya dahil olabilirsiniz. Sınırsız veri hizmeti için iade yapılmaz.” şeklinde uyarı veriliyor.

Yani 1 dolara iPhone 6S kampanyasına dahil olabilmek için Verizon Wireless kampanyasına katılmalı ondan sonra bu kampanya için hak kazanmanız gerekiyor. Best Buy genellikle Amerika’da çok yaygın kullanıldığı için iki gün içerisinde 26 bin iPhone 6S satıldığı belirtiliyor.

1-dolara-iphone-6s


16 GB iPhone 6S
modeli için geçerli olan kampanya Pazar günü bitecek. Hem online hem de gel al şeklinde yapılan bu kampanyada ayrıca iPhone 5 cihaza sahip olan kişiler telefonunu Best Buy’a getirdiklerinde 200 dolar hediye kartı verildiği belirtiliyor. Bu kampanya ile Best Buy‘ın iPhone 6S satışları % 169 artmış durumda.

Böyle kampanyaları ülkemizdeki diğer elektronik firmalarından da bekliyoruz açıkçası. Kazan – kazan mantığı ile hareket edildiği için, hem Verizon müşteri kazanıyor, hem müşteriler iPhone 6S alarak mutlu oluyor, hem de Best Buy kazandığı yeni müşterilerin güvenini de almış oluyor.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/best-buyda-1-dolara-iphone-6s-kampanyasi-2582/ linkinden 16.10.2021 05:10:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

  • Yurt dışında operatörler hat kullanmıyorlar. ESN üstünden telefonlara şebeke geliyor wireless gibi aynı telefona tanımlama yapıyorsunuz best buydan iphone 6s alsanız da verizon ile anlaşmadan o telefonu kullanamazsınız

    • İyi oku su yazıyı zaten buraya getiremezsin adamların Türkiye ye kargolari yok cahil cahil konuşmayın

  • Turkiye den alabilir mıyım diyenler var hala kesicem kendimi bu kafa ile siz iPhone 6s kullansaniz ne olur?

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad