PC HocasıOyunCall of Duty Vanguard Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Call of Duty Vanguard

Call of Duty Vanguard Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

 

Savaş oyunlarının efsanesi haline gelen ve yıllardır devam eden Call of Duty serisi bu seneyi de pas geçmedi. Call of Duty Vanguard isimli yeni oyun duyuruldu ve bir kez daha oyunculara savaş atmosferinin yaşatılacağını gördük.

Oyunun ilk duyurusunun ardından, hangi platformlar için geleceği ve en önemlisi de ülkemizde satış fiyatı ne olacağı konusunda da açıklamalar yapıldı. Ön siparişleri de başlayan yeni serinin artık Türkiye fiyatlarını da biliyoruz.

Kaçırmayın: Gigabyte, GP-P850GM ve GP-P750GM Güç Kaynakları için Resmi Açıklama Yaptı

Call of Duty Vanguard Türkiye fiyatları nasıl?

Serinin ülkemiz fiyatları bana biraz yüksek geldi. Tamam döviz kuru farkı da var ama bir oyuna 800 TL’ye kadar varan ücretler ödemek ilginç. Neyse önce bir fiyatları verelim. Sürümlere göre tabii ki fiyatlar değişiyor.

Call of Duty Vanguard

  • Xbox One için Vanguard Standart sürüm – 499 TL
  • Xbox Series için Vanguard Cross – Gen Paket sürümü – 599 TL
  • Xbox Series için Vanguard  Seçkin sürümü – 779 TL
  • PS5 için Vanguard Ultimate Edition sürümü – 599 TL
  • PS5 için Vanguard Cross Gen Edition sürümü – 779 TL
  • PS4 için Vanguard standart sürümü – 499 TL
  • PS4 için Cross Gen Bundle sürümü – 599 TL

Henüz PC fiyatları açıklanmadı. Görüldüğü gibi fiyatlar bu şekilde. Call of Duty Vanguard Türkiye fiyatları bana göre yüksek. Oyun çıkışını 5 Kasım 2021 tarihinde yapacak ve şu an ön siparişe açılmış durumda. Ne kadar satış elde edilecek göreceğiz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/call-of-duty-vanguard-turkiye-fiyati-ve-cikis-tarihi-116916/ linkinden 20.09.2021 15:09:10 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad