PC HocasıHaberlerCameo, Çalışanların 4/1’ni İşten Çıkardı
cameo

Cameo, Çalışanların 4/1’ni İşten Çıkardı

   

The Information’a göre, bir ünlüye özel bir mesaj kaydetmesi veya bir video görüşmesine atlamanız için ödeme yapmanıza izin veren şirket Cameo, 87 kişiyi veya personelinin yaklaşık dörtte birini işten çıkardığını duyurdu. Rapora göre, çalışanlar haberi Çarşamba günü yapılan kapsamlı bir toplantıda aldılar.

Şirketin kurucu ortağı ve CEO’su Steven Galanis, Cameo‘nun pandemi sırasında kitlesel olarak büyümesinin ardından işten çıkarmaların “yol düzeltmesi” olduğunu söyledi. Galanis’in Variety’ye yaptığı açıklamaya göre, şirket karantina sırasında “100’den biraz fazla çalışandan yaklaşık 400’e” çıktı. O zamandan beri, “piyasa koşulları hızla değişti” diyor. 2021’in başlarında Variety , şirketin gelirinin 2020’de 2019’dakinden 4,5 kat daha yüksek olduğunu bildirdi. Galanis, çıkışa başarının kısmen, diğer projeler askıya alındıktan sonra çok sayıda aktörün platforma dönmesinden kaynaklandığını söyledi. Ve Bu durumun da tahmin edildiğini söyledi.

Şirketin işgücünü önemli miktarda küçülttüğü göz önüne alındığında, bu tahminin tamamen gerçekleşmediği anlaşılıyor. Sizlere Steven Galanis’in atmış olduğu tweeti bırakıyorum.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/cameo-calisanlarin-4-1ni-isten-cikardi-127171/ linkinden 18.05.2022 20:05:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertorial