PC HocasıSinemaCem Yılmaz Hızını Alamıyor: Karakomik Filmler 2 Geliyor!

Cem Yılmaz Hızını Alamıyor: Karakomik Filmler 2 Geliyor!

 

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği bu yıl ki film serisi ‘Karakomik Filmler’ oldukça rağbet ve eleştiriye mahrum kalmıştı. Kimileri tarafından övüle övüle beğenildi kimileri tarafından ‘Cem abi sende mi bozdun be’ gibisinden cümlelerle kötülenerek beğenilmedi.

Karakomik Filmler, ‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’ olarak iki farklı seriden oluşuyordu. Kaçamak filmi başlıktaki komik film, 2 Arada ise başlıkta ki Kara, yani duygusal film oluyordu ve iki filmi de tek bir bilet içerisinde izleyebiliyordunuz.

Normal şartlar altında geçtiğimiz sene yani 2018 yılında vizyona girmesi gereken film, sinemacılar ve Mars Cinema ikililerin aralarında çıkan ‘Mısır’ polemiği nedeni ile epey bir ertelenmiş idi. Cem Yılmaz ise film serisini 18 Ekim’de nihayet vizyona soktu ve severlerinin merakını sonunda giderdi.

Yeni yılın ilk filmi!

20 Kasım 23.00 sularında film serisinin resmi Instagram hesabı (@karakomikfilmler) üzerinden paylaşılan bir gönderide Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’in posteri paylaşıldı. Filme yine bildiğimiz isimlerden Arçelik ve Ford sponsorluk uyguluyor.

Karakomik Filmler 2 Ne Zaman?

Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği, başrollerinde; Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi, Emin Gürsoy, Çağlar Çorumlu, Özge Özpirincci, Çağlar Çorumlu ve Tansu Biçer’in yer aldığı ‘Karakomik Filmler 2’ 17 Ocak’ta sinemalarda olacak. Büyük ihtimal ile yeni yılın ilk filmleri olacak bu film serisi ilki gibi birisi duygusal diğeri ise komedi üzerine olacak.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video