PC HocasıOyunDARQ: Complete Edition Duyuruldu!

DARQ: Complete Edition Duyuruldu!

 

DARQ, Unfold Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir psikolojik korku ve aksiyon macera türü oyundur.

15 Ağustos 2019 tarihinde piyasaya çıkan oyun, DARQ: Complete Edition’ı duyurdu.

Oyunu, PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC platformları için duyuruldu. Aralık ayında dijital olarak piyasaya sunulacak. 2021’in ilk çeyreğinde ise fiziksel kutulu olarak satışa sunulacak.

Complete Edition‘ın içeriği ise 2019 yılında çıkan oyun ilk indirilebilir içeriği olan The Tower ve Aralık ayında çıkacak ikinci indirilebilir içerik The Crypt olacak.

Oyunu merak eden arkadaş bağlantı adresi için buraya tıklayabilirsiniz.

WWE 2K20 Sistem Gereksinimleri

Oyun hakkında

DARQ, Lloyd’un hikâyesini anlatıyor, rüyada olduğunun farkında olan bir çocuk. Lloyd’un talihsizliğine göre, rüyası hızla bir kâbusa dönüşüyor ve tüm uyanma girişimleri başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bilinçaltının en karanlık köşelerini keşfederken, Lloyd fiziğin yasalarını bükerek ve rüya dünyasının akışkan dokusunu manipüle ederek kâbusta nasıl hayatta kalacağını öğrenir. Yerçekimine meydan okuyan bulmacalardan ayrı olarak, Lloyd yakınlardaki düşmanlardan saklanmak zorunda kalacak. Açık bir karşılaşma içinde kazanma şansı yok, çünkü karşılaşacağı yaratıklar ondan çok daha güçlü ve hızlıdır. Bunun yerine, tespit edilmekten kaçınmak için dikkatli bir planlamaya güvenmek zorunda.

Fragman video