Dead Space Remake

Dead Space Remake Kısa Süreliğine Ücretsiz Denenebilecek

  Google News

Dead Space Remake, geçtiğimiz günlerde satışa çıktı. Remake versiyon, genel anlamda oyunculardan ve serinin hayranlarından da geçer not aldı. Fakat şu var ki oyunun fiyatı Remake sürümü olmasına karşın biraz yüksek bulundu. Haliyle bu fiyata değer bir oyun mu değil mi sorusu da akla geldi. Şimdi ise Steam ikilem yaşayan oyuncuların aklındaki soruyu giderecek bir kampanyaya imza atıyor.

Kampanya kapsamında oyunu belli bir süreye kadar ücretsiz denemeniz mümkün olacak. Gelin detaylara da bir bakalım.

Dead Space Remake Ne Zamana Kadar Ücretsiz Denenebilecek?

Aslında bu yeni bir şey değil. Steam zaten belli başlı oyunlar için deneme süresi özelliğini sunuyor. Bu özellik sayesinde oyunları belli bir süre boyunca ücretsiz olarak oynayabiliyor ve deneyebiliyorsunuz.

Dead Space Remake için de yapılan kampanya bu şekilde bir kampanya. Oyunu 90 dakika boyunca ücretsiz olarak deneyebileceksiniz.

Toplam oyun süresinin 12 saat civarında olduğunu düşünecek olursak 90 dakika çok uzun bir süre değil. Fakat oyun hakkında fikir sahibi olmak ve Remake sürümün ne kadar değiştiğini görmek isteyenler için yeterli bir süre. Tabii ki bu sürede oyunda ne kadar ilerleyebileceğiniz size kalmış.

Dead Space Remake

29 Mayıs tarihine kadar bu kampanyadan yararlanmak ve oyunu denemek mümkün olacak. Eğer devam etmek ve hikayeyi tamamlamak isterseniz, o zaman da oyunu satın almanız gerekecek.

Dead Space Remake

29 Mayıs tarihine kadar geçerli olan bir indirim kampanyasından da söz edelim. Buna göre yapım, bu tarihe kadar %20 indirimli bir şekilde sunulacak. Asıl fiyat 999 TL iken bu indirim kampanyası kapsamında fiyat 799 TL seviyesinde. Değerlendirmek isteyenler ya da oyunun deneme süresinde oyunu oynamak isteyenler için şuraya linki de bırakalım.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video