PC HocasıOyunDedektiflik Macera Oyunu Backbone PC için Geliyor

Dedektiflik Macera Oyunu Backbone PC için Geliyor

 

Yayıncı Raw Fury ve geliştirici EggNut, dedektiflik macera oyunu Backbone‘un PC için çıkış tarihini duyurdu.

Oyun, 8 Haziran 2021 tarihinde PC için çıkış yapacak. Xbox Game Pass’e de dahil olacak.

Oyun bir süredir geliştirme aşamasında olduktan sonra, EggNut’un bu merak uyandıran dünyaya beklenen yolculuğunun hikayesine dalma fırsatımız olacak. dünyasına ve etkileyici 2.5D piksel sanatına yoğun bir şekilde odaklanıyor ve aynı zamanda kahramanımız Howard’ın soruşturması ele alıyor.

Söz konusu soruşturma, sorular sormayı, gizlice dolaşmayı, çatılarda koşmayı ve en azından söylemek gerekirse, oldukça zor durumlara girmeyi içeriyor. Beklendiği gibi, hikaye çok daha büyük bir şeye dönüşen basit bir vakayı içeriyor.

Backbone‘un PlayStation, Xbox ve Switch versiyonları ise ileri tarihlerde gelmesi planlanıyor.,

Oyunun Steam sayfasına ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyunun tanıtım yazısı

Dünyanın en büyük kötülüklerine karşı kafa tutmak öyle her yiğidin harcı değildir. Keskin bir zekâ, çelik gibi sinirler ve adaletin yerine geldiğini görme tutkusu gerek.

Peki ya sen? Sen sadece kiranı ödemeye çalışıyorsun.

Özel değilsin. Kahraman da değilsin. Kendini talihsiz durumlarda bulduğunda, elinden şimdiye kadarki en büyük soruşturman olacak bu işi çözmekten başka bir şey gelmiyor.

Duyuru video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/dedektiflik-macera-oyunu-backbone-pc-icin-geliyor-113829/ linkinden 21.10.2021 17:10:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad