PC HocasıSinemaDisney+’dan The Mandalorian belgeseli geliyor.

Disney+’dan The Mandalorian belgeseli geliyor.

 

Sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmak zordur. Fakat bunu başaran ve çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan, Disney+ yapımı Star Wars son üç filmiyle yoğun eleştiri altında kalmıştı. Bu eleştiriler sebebi ile Disney+, yeni bir Star Wars dizisi olan The Mandalorian‘ı yapmaya karar vermişti.

The Mandalorian belgeseli geliyor

Oldukça popüler olan The Mandalorian dizisini belki de birçoğumuz Bebek Yoda karakteriyle tanıyoruz. İlk sezonu yayınlanan dizinin, ikinci sezonu merakla bekleniyordu. Disney+ ise, Disney Gallery: The Mandalorian adında yeni bir belgesel yapmaya karar verdi.

2020 Altın Küre Ödülleri Kazananları Belli Oldu

Bu belgesel, The Mandalorian dizisinin nasıl yapıldığını, bazı kamera arkası görüntüleri ve yayınlanmayan sahneleri içerecek. Karakter tasarımlarının nasıl yapıldığını ve nasıl teknikler uygulandığını göstermesi beklenen bu belgeselde, Bebek Yoda hakkında da bol bol bilgi olacak. Belki Bebek Yoda’nın nasıl yapıldığını da görürüz.

Serinin ilk bölümü 4 Mayıs’ta gelecek. Bu günün seçilmesinin sebebi Dünya Star Wars Günü olması. 4 Mayıs günü gelecek farklı bir yapım ise The Clone Wars animasyon serisi olacak. Disney+ bu yapımla beraber  The Clone Wars hikayesini de sonlandırmayı planlıyor.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement