reklam
Ana SayfaDonanımDünyanın İlk DCI-P3 Renk Gamına Sahip Projektörü: BenQ W2700

Dünyanın İlk DCI-P3 Renk Gamına Sahip Projektörü: BenQ W2700

Dünyanın 1 numaralı DLP projektör markası olan BenQ, CinePrime serisine ait yeni modeli olan W2700’ü bugün Türkiye pazarına tanıttı. Yeni model projektör sinema tutkunları için mükemmel bir görüntü, en iyi renk performansı ve evde sinema tutkunları için kişiselleştirme sunuyor. DCI-P3 renk dünyasının ilk 4K çözünürlüğe sahip projeksiyonu BenQ CinePrime W2700, projektör için özel olarak geliştirilen HDR-PRO özelliğini ve uzun ömürlü sinematik renkleri bizlere sunuyor.

BenQ CinePrime W2700 Özellikleri

Her karede 8,3 milyon farklı piksel ile gerçek bir 4K görüntüyü bize sunabilen cihaz 3840×2160 çözünürlüğünde. Bu sayede tamamen net ve keskin bir görüntüyü bizlere sunabiliyor. W2700, BenQ’ya özel CinematicColor teknolojisini kullanmasıyla birlikte, süper geniş DCI-P3 renk alanının %95’ini ve Rec.709’un% 100’ünü sağlıyor.

4K Desteğe Sahip Nintendo Switch Modeli Geliyor!

Hem HDR10 hem de HLG formatlarını destekleyen HDR-PRO, daha canlı, doğal ve gerçekçi video kalitesini sunmak için özel olarak geliştirildi. Kişiselleştirme ve özelleştirilmiş sinema deneyimleri arayan film meraklıları ve ev sineması sevenler için W2700’ün tescilli CinemaMaster Video+ ve CinemaMaster Audio+2 teknolojileri evinize dijital sinema deneyimini getiriyor.

Avrupa’da EISA (European Imaging and Sound Association) tarafından verilen ödüllerde “Home Theater Display & Video” kategorisinde “Best Buy Projector” ödülünü alan ürün, dünyadaki dijital sinemanın %90’lık kısmında kullanılan ödüllü teknoloji sayesinde daha hassas renkler ve keskin ve net bir şekilde bakım veya bozulma olmadan uzun süre dayanan görüntü kalitesi sunuyor.

 

 

Etiketler