PC HocasıHaberlerEA Play 31 Ağustos tarihinde Steam’de yerini alıyor!

EA Play 31 Ağustos tarihinde Steam’de yerini alıyor!

 

Geçtiğimiz haftalarda EA Access‘in yakında Steam‘e geleceğini lakin alınan bir karardan sonra EA Access ve Origin Access‘in tek bir çatı altında toplanarak EA Play adı altında oyuncularla buluşturulacağı söylenmişti.

EA Play aşırı uygun bir fiyatla geliyor!

Aylık 12 TL, yıllık ise 65 TL’lik fiyat etiketiyle Steam kullanıcılarına sunulacak olan EA Play, çok ama çok uygun fiyatı nedeniyle birçok aboneye sahip olacak gibi.

EA Play‘in başlaması ile birlikte her alışverişinize özel %10’luk bir indirim sizleri karşılayacak. Üstelik oyun için görevler ve ödüller de cabası. EA Play‘in her oyun içi farklı içerikler sunacağı da ayrıca belirtildi. Steam ile yapılan işbirliği ile birlikte Electronic Arts, oyuncu odaklı yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Onlarca kaliteli yapıma sahip olabileceğiniz bu abonelik sistemi ile keyfinize keyif katacağınız çok aşikâr. Need for Speed oyunlarından tutun Battlefield oyunlarına kadar birçok üst seviye oyunu çok uygun fiyata oynama şansını 31 Ağustos tarihinden itibaren elde edebileceksiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ea-play-31-agustos-tarihinde-steamde-yerini-aliyor-89216/ linkinden 31.07.2021 22:07:39 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement