PC HocasıHaberlerEpic Games Store’da gelecek hafta ücretsiz olacak oyunlar açıklandı

Epic Games Store’da gelecek hafta ücretsiz olacak oyunlar açıklandı

 

Birçok takipçimizin bildiği üzere Epic Games Store, her hafta belirlenen oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunuyor. Ücretsiz olacak yeni oyunlar ise Epic Games tarafından açıklandı. Paylaşılan bilgilere göre gelecek hafta Conan Exiles ve Hue oyunları ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.

Conan Exiles nedir ?

Survival bir oyun olarak karşımıza çıkan bu oyunda yaşadığı yerden sürgün edilen karakterimiz ile macera başlıyor. Güçlülerin hayatta kaldığı ve güçsüz olanların ezildiği ıssız çöl topraklarında hayatta kalmaya çalışacağımız bu oyunun çok oyunculu seçeneği olduğunu da hatırlatalım.

Hayatta kalmaya çalışırken büyük zorlukların sizleri beklediğini hatırlatmak istiyorum. Oyun içerisinde bir taraftan açlık ve susuzluk ile mücadele ederken, diğer taraftan ise düşmanlarınız ile mücadele etmemiz gerekecek.

FaZe Clan'ın Gözde Oyuncusu NiKo, G2 Esports ile Anlaşmaya Çok Yakın

Hue nedir ?

Renkler ile hikayeyi ilerleterek bölümleri geçeceğiniz Hue isimli puzzle oyunun sizlere çok farklı bir deneyim yaşatacağını söyleyelim. Sizlere şimdiden renkleri keşfetme ve bölümleri geçme konusunda başarılar dilerim.

2 Temmuz tarihinde ücretsiz olacak bu oyunlar, 9 Temmuz tarihine kadar oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Epic Games Store‘un yaptığı bu kampanyalar hakkında neler düşünüyorsunuz ? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Fatih BULUT

Fatih BULUT

Araştırma yapmayı seven,teknoloji düşkünü bir genç. Aynı zamanda öğrenci.

1 Yorum

  • Bir sonraki bedava oyunun AC 4 Black Flag olacağını düşünüyorum çünkü epic games önce bedava veriyor sonra mağazasına ekliyor şuan birçok AC oyunu olmasına rağmen AC 4 yok mağazalarında

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz