Finale Yaklaşıyoruz: iOS 16 Geliştirici Beta 8 Yayınlandı!

  Google News

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devlerinden Apple, 29 Ağustos 2022 tarihi itibariyle Eylül ayında genel kullanıma sunulacak olan iOS 16 işletim sisteminin geliştiricilere yönelik betasının sekizinci sürümünü yayınladı. Sekizinci beta sürümü, yedinci beta sürümün yayınlanmasından bir hafta sonra yayınlandı.

Apple Geliştirici Programına kayıtlı olan tüm kullanıcılar Apple Developer Center üzerinden ilgili beta profilini indirip cihazlarına kurabilirler eğer profil zaten yüklü ise doğrudan Yazılım Güncellemesi menüsü aracılığıyla iOS 16 Geliştirici Beta 8 sürümünü rahatlıkla indirebilirler.

Bu son beta sürümü olabilir.

iOS 16 Developer Beta 8 sürümünün son final sürümü olmasını bekliyoruz. Bu yeni beta güncellemesi ile geliştiriciler sahip oldukları mobil uygulamalarını yeni nesil işletim sistemine uyarlayacaklar, optimize edecekler ve performans artışını sağlayacaklar.

Bildiğiniz üzere Apple 7 Eylül 2022 tarihinde “Far Out” isimli bir lansman etkinliği gerçekleştirecek ve bu lansman etkinliğinde yeni nesil akıllı telefon modellerini tanıtmanın yanı sıra yeni nesil işletim sistemi sürümlerini de piyasaya sürüyor olacaklar. Eğer bir aksilik olmaz ise bu son beta sürümü olacak.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video