PC HocasıCep TelefonuGalaxy S20 Fan Edition’ın Benchmark Testleri Sızdırıldı

Galaxy S20 Fan Edition’ın Benchmark Testleri Sızdırıldı

Galaxy S20
 

Samsung şu anda dahili olarak Galaxy S20 Fan Edition olarak adlandırılan Galaxy S20’nin değiştirilmiş bir sürümü üzerinde çalışıyor ve Güney Koreli üreticinin akıllı telefonu piyasaya sürmeye oldukça yakın olduğu görülüyor.

S20 Fan Edition’ın global varyantının model numarası olan SM-G780F model numaralı bir Samsung akıllı telefon yakın zamanda GeekBench’te görüldü ve bu da lansmanın çok yakında olabileceğini işaret ediyor.

GeekBench listesi bize akıllı telefonun özellikleri hakkında da bir fikir veriyor.

GeekBench listesi, S20 Fan Edition’ın Global varyantının, orijinal S20 serisine de (ABD, Çin, Kore hariç) güç veren Exynos 990 tarafından destekleneceğini ve 8GB RAM’e sahip olacağını gösteriyor. Ancak daha fazla RAM isteyenler için başka bir varyantın olup olmayacağı belli değil.

Qualcomm ve Exynos farklılığı olabilir

Tıpkı normal Galaxy S20 modelinde olduğu gibi bu modelde küresel pazarlama stratejisinde farklı işlemciler yer alabilir. Geekbench testinde Exynos 990 işlemcisi tarafından desteklenen cihaz Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Kore gibi ülkelerde Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisi ile satılabilir.

Kaç puan aldı?

GeekBench puanlarından bahseden S20 Fan Sürümü, tek çekirdekli 588 ve çok çekirdekli 2448 puan almayı başardı.