Galaxy S21

Galaxy S21 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

  Google News

Galaxy S21 ailesi, 2021 yılının başlarında yapılacak olan tanıtım sonrası duyurulacak ve Samsung yeni serilerinde neler sunacak göreceğiz.

Tanıtım öncesinde telefonlar için bazı sızıntılar geldi ama en önemli sızıntı olarak gösterebileceğimiz tanıtım tarihine ilişkin olarak herhangi bir bilgi paylaşımı olmadı. Daha doğrusu olmamıştı. İşte bu konuda da beklenen bir sızıntı haberi geldi.

Galaxy S21 tanıtım tarihi ne zaman?

Sızıntıyı gerçekleştiren isim, bu konuda kendisini kanıtlamış olan Jon Prosser oldu. Daha öncesinde Apple lansmanı hakkında bilgiler veren isim, bu sefer de Samsung’un tanıtım tarihine ilişkin bilgiler paylaştı.

Yapılan paylaşıma göre yeni telefonları öne çıkaracak Unpacked 2021 etkinliği, 14 Ocak tarihinde gerçekleştirilecek. Yeni yılın ilk günlerinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin hemen arkasından ön siparişler başlayacak.

Galaxy S21

Yine aynı ismin söylediğine göre ön siparişlerin sonrasında teslimatlar da 29 Ocak tarihinde başlayacak. Hangi ülkeler için satış olacağı konusunda ise bir detay ya da bir işaret yok.

Yine aynı paylaşımda telefonların 3 farklı model olarak geleceği ve Galaxy S21 ailesinin en üst modelinin Ultra olacağını belirten Jon Prosser, renkler hakkında da bilgi verdi. Buna göre telefonlarda Pembe, Menekşe, Gri, Beyaz, Siyah ve Gümüş renkleri olacak. Tabii ki bu renkler biraz süslenerek sunulacaktır. İşte inci beyaz gibi gibi.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video