Gamescom 2023 Oyun Fuarı’nın Başlayacağı Tarih Belli Oldu

  Google News

Gamescom 2023 oyun fuarı’nın başlayacağı tarih belli oldu. Uzun zamandır düzenlenen oyun fuarlarından biri olan Gamesom 2023‘ün başlayacağı tarih belli oldu. Oyun fuarları, oyun dünyasında gerçekten büyük bir öneme sahip, bunu oyuncular bilecektir. Ne yazık ki son yıllarda oyun fuarlarına hasret kalmıştık. Bu yıl E3’te fuar yapmayacağını açıklamıştı. Yavaş yavaş fuarlar bitmeye başlarken oyun şirketleri ise oyunlarını Online’da canlı yayınlarla göstermeye başladılar. Bununla birlikte fuarlar önemini kaybetti.

Oyun şirketlerinin bunu tercih etme sebebi ise Online üzerinden ceplerinden herhangi bir ücret çıkmaması olabilir. Bununla birlikte oyun fuarları’nın sayısı azalmış durumda oluyor. Şu anda ki oyun fuarlarından büyük olarak sayabileceğimiz az etkinlik var. Ancak bu büyük etkinliklerden birisi hala devam ediyor. Bu oyun etkinliği ise Gamescom, fuar’ın başlayacağı tarih belli oldu.

Gamescom 2023, Ne Zaman Başlayacak ?

En büyük oyun fuarlarından biri olan Gamescom‘un bu yıl başlayacağı tarih belli oldu. Gamesom 2023, 23-27 Ağustos, tarihleri arasında olacak. Gamescom‘un sponsorlarından biri ise oyun dünyasında büyük bir yerde bulunan IGN olacak. Bu etkinlikte ise bol bol oyun tanıtımı, şirketler ile röportajlar, yeni oyunların tanıtımı ve oyunlar hakkında daha fazla bilgi öğreneceğiz.

Böylelikle artık eski oyun fuarları arasında hala devam eden Gamescom‘u da internet üzerinden takip edebileceğiz. Eğer gitmek istiyorsanız ise etkinliğin biletleri şu anda satılıyor. Gamescom 2023, 23 Ağustos’ta başlayacak ve 27 Ağustos’ta sona erecek.

Yazar Hakkında

Çağrı Yavan

Merhaba, ben Çağrı Yavan. Teknoloji ve oyun dünyasına meraklı bir yazarım. PC Hocası'nda, oyunlar ve teknoloji ile ilgili haberleri takip ediyor, okuyuculara bu alandaki yenilikleri aktarmak için çalışıyorum. Oyunları ve teknolojiyi sevmek, takip etmek ve paylaşmak benim için bir tutku.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video