God Of War Ragnarök

God Of War Ragnarök için Güzel Bir Video Daha Yayınlandı

  Google News

Çıkışı için gün saydığımız God Of War Ragnarök konusunda merak ettiğimiz çok bir şey kalmadı. 9 Kasım tarihinde çıkış yapacağı açıklanan oyun için paketler bile duyuruldu.

Fakat tabii ki oyunun çıkışına belli bir süre var ve Sony, ilginin canlı kalmasını istiyor. Bu nedenle oyundan paylaşımlar gelmeye devam ediyor. En son 7 dakikayı bulan yeni bir video yayınlandı.

God Of War Ragnarök için Yeni Hikaye Videosu

Resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanan yeni video, God Of War’ın hikayesini ele alıyor. Felicia Day tarafından anlatımın yapıldığı videoda, Ragnarök aşamasına geçmeden öne yaşananların kısa bir özetini alıyoruz.

Son oyunun hikayesini hızlı bir şekilde anlatılıyor ama tabii ki işin en başa kadar gitmediğini de söylemek lazım.

Sadece en son oyunun hızlı bir şekilde hikayesi ele alınmış. Yeni oyunun hikayesinin de tam da buradan devam edeceği bir kez daha vurgulanıyor.

Fakat yeni oyunun hikayesinin derinlerine çok fazla inilmiyor. Tam yeni oyunun hikayesinin anlatılacağı yerde video bitiyor ve artık kalanı oyuncuların kendi gözleriyle görmeleri gerektiği söyleniyor.

Türkçe altyazı desteğinin de yer aldığı videoyu haberimize ekliyoruz. Hikayeyi bir de bu şekilde dinleyebilirsiniz. Artık devamını da 9 Kasım tarihinde göreceğiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video