PC HocasıCep TelefonuGoogle Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun Lansman Tarihi Sızdırıldı!

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun Lansman Tarihi Sızdırıldı!

  arctis 7+

İnternet devi Google, yaklaşmakta olan Pixel 6 ve Pixel 6 Pro amiral gemisi akıllı telefon ailesinin bazı bilgilerini onaylayarak böyle bir serinin geleceğini kesinleştirmişti. Daha önce, Google’ın Pixel 6 ailesinin Apple’ın büyük iPhone lansmanı haftası olan 13 Eylül döneminde tanıtılacağına dair bir takım söylenti internet ortamında orman yangını gibi yayılmaya başladı. Bu, Google açısından oldukça kötü bir fikir gibi görünüyordu ve şimdi lansman tarihi hakkında daha farklı bir iddia söz konusu.

Apple ile aynı hafta içerisinde 13 Eylül döneminde lansman gerçekleştirmek her ne kadar kullanıcı kitlesi tarafında mantıklı düşünülse de artık yeni bilgiler Pixel 6 ailesinin 28 Ekim’de piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Her ne kadar cihazlar 28 Ekim’de piyasaya sürülse de cihazların ön siparişi 19 Ekim’de başlayacağı da belirtiliyor ve tabi ki bu bilgiler halen teorilerden ibaret.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-6-ve-pixel-6-pronun-lansman-tarihi-sizdirildi-117462/ linkinden 02.12.2021 03:12:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner