reklam
Ana SayfaHaberlerGoogle Pixel Buds Tanıtıldı!

Google Pixel Buds Tanıtıldı!

Bugün Google tarafından düzenlenen etkinlikte Pixel 4 ailesi ile beraber Google Pixel Buds tanıtıldı. Dikkat çekici özelliklere sahip olan Pixel Buds, tamamen kablosuz bir yapıda ve uygun bir fiyata sahip. 

Google kulaklık kategorisine ilk defa ürün sunmuyor. Öyle ki 2017‘de Google Pixel Buds tanıtılmıştı. Bu ürün bulundurduğu özellikleri ile rakipleriyle rekabet edememişti. Google’ın bugün tanıttığı kablosuz tam kulaklık için aynı ismi kullanması dikkatleri oldukça çekti.

Ürüne yakından bakacak olursak bizleri taşınabilir şarjlı bir kulaklık kutusu karşılıyor. Bu kutunun içerisinde iki adet tam kablosuz kulaklık yer alıyor. Tasarım olarak Samsung Galaxy Buds’ı andıran Pixel Buds 5 saatlik kullanım ömrü sunuyor.

Google, İklim Değişikliğini Önleyen Düşünce Kuruluşlarına Katkılarını Savunuyor

Uygun Fiyat

Google Pixel Buds’ın en dikkat çekici özelliklerinden birisi şüphesiz ki etraftaki sesleri algılayıp ses düzeyinde değişiklik yapabilmesi oldu. Ortama göre bu ayarlamayı yapabilen Pixel Buds, gürültü engelleyicisine de sahip.

Düzenlenen etkinlikte Pixel Buds’ın fiyatı da açıklandı. 2020’nin ilk çeyreğinde satışa sunulacak olan Google Pixel Buds, 179 dolarlık bir satış etiketiyle raflarda yer alacak. 

 

Etiketler

Yazar Hakkında

Enes Değirmenci

Enes Değirmenci

Küçük yaştan beri teknolojiyle içli dışlı olan Enes, uzun zamandır da Pc Hocası için içerik üretiyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz