PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerGoogle Pixel Watch için Lansman Tarihi Sızdırıldı!

Google Pixel Watch için Lansman Tarihi Sızdırıldı!

   

İnternet devi Google’ın merakla beklenen giyilebilir teknolojilerinden Pixel Watch hakkında 2018 yılından beri bir çok söylenti duyuyoruz ancak henüz şirket cephesinde akıllı saat ile ilgili resmi bir onaylama yok. Gazeteci Jon Prosser, saatin nihayet 26 Mayıs’ta piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Geçtiğimiz sene ortaya çıkan raporlarda akıllı saatin şirketin yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon ailesi Pixel 6 ile birlikte tanıtılması bekleniyordu.

Tabi ki her şey beklendiği gibi olmadı ve şirket Pixel 6 ailesini tanıtırken herhangi bir akıllı saat tanıtmadı ve böylelikle Pixel Watch ile ilgili tahminler bir kez daha ertelendi. Jon Prosser’ın analizlerine göre Google Pixel Watch, 26 Mayıs’ta piyasaya sürülecek veya tanıtılacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/google-pixel-watch-icin-lansman-tarihi-sizdirildi-122789/ linkinden 05.07.2022 04:07:10 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video