PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerGucci’den 980 Dolarlık AirPods Max Çantası!

Gucci’den 980 Dolarlık AirPods Max Çantası!

   

Apple’ın yeni nesil kulaklıklarından AirPods Max, beraberinde Smart Case taşıma çantasıyla geliyor ve bugün İtalyan moda markası Gucci, tam 980 dolar fiyat etiketine üst düzey lüks bir AirPods Max taşıma çantasını satışa sundu.

Gucci’nin satışa sunduğu “AirPods Max için Ophidia Çantası” geçmişten ilham alan tasarım öğeleri ile “eski ve çağdaşı bir araya getiren” bir tasarıma sahip. Geçmişle günümüz arasındaki kontrastla oynayan aksesuarın iç kısmında “bugüne ait” anlamına gelen Latince kelime “Hodiernum” yazıyor.

Gucci çantanın çevre dostu malzemelerden üretildiğini, omuz askısı, kahverengi deri detayları ve AirPods Max’i yerine sabitlemek için bir çıtçıt düğmesi içerdiğini belirtiyor. Birçok AirPods Max aksesuarı gibi, Gucci’nin ürettiği çanta da AirPods Max’in kolayca taşınmasını sağlayan tentesini ortaya çıkarıyor.

AirPods Max, 550 Dolar fiyat etiketine sahip ve Gucci’nin üretmekte olduğu aksesuar ise kulaklığın maliyetinin neredeyse iki katı. Gucci’nin AirPods Max çantasını incelemek için buradaki linke tıklayabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/gucciden-980-dolarlik-airpods-max-cantasi-123029/ linkinden 05.07.2022 02:07:17 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video