PC HocasıOyunHaunted Space Adlı Bilim Kurgu Korku Oyunu Duyuruldu

Haunted Space Adlı Bilim Kurgu Korku Oyunu Duyuruldu

 

Merge Games ve Milan merkezli Italian Games Factory, Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC için Haunted Space‘i duyurdu.

Henüz geliştirme aşamasında olan oyunun haliyle çıkış tarihi de henüz belli değil.

Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC için Haunted Space, uzayın en uzak noktalarında gezinme, maceralara atılma, hayatınız için savaşma, her şeyi keşfetme şansı elde ederken. Uzay savaşı ve keşif türlerini bir sonraki seviyeye taşımaya çalışıyor.

Bilim kurgu unsurlarını korku, hikaye açısından zengin maceralar ve bir ton keşifle harmanlayan Haunted Space, insan medeniyetinin ikinci çağı uzaktaki Neterun galaksisine ulaştığında ve Sonic Matter adlı güçlü bir enerjiyi keşfettiğinde, meselelere katıldığını görecek.

Milyonlarca yerleşimcinin Neterun’un sistemlerine geldiği yer burasıdır ve bu değerli kaynağı toplamak için Metal Ana Tesisi adlı geniş bir fabrika inşa edilmiştir. Sorun şu ki, insanlık çok geçmeden yalnız olmadıklarını keşfetti. Oyun hem üçüncü şahıs hem de birinci şahıs perspektifine sahip olacak.

Fragman kısaca, oyunun ortamını açıklayan bir seslendirme ile başlıyor. İkinci insan imparatorluğu, yakın zamanda keşfedilen bir enerji kaynağı olan sonik madde, her şeyi değiştirmekle tehdit ediyor.

Fragman video

Video