reklam
Ana SayfaSinemaİki yeni Spider-Man filminin vizyon tarihi ertelendi!

İki yeni Spider-Man filminin vizyon tarihi ertelendi!

Bildiğiniz üzere Coronavirus nedeniyle birçok filmin vizyon tarihi ertelendi. Planlanan vizyon tarihinde izleyiciler ile buluşamayacak olan iki yeni Spider-Man filmi de bu durumun etkisi altında.

Yeni vizyon tarihleri nasıl olacak?

Spider-Man 3 filminin 16 Temmuz 2021’den, 5 Kasım 2021’e ertelendiği Marvel-Sony tarafından açıklandı. Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ise 8 Nisan 2022’den, 7 Ekim 2022’ye erteledi.

Spider-Man 3 normal şartlarda belirttiğimiz orijinal vizyon tarihinde izleyiciler ile buluşacaktı lakin yaşananlardan dolayı bu durum imkansızlaştı. Bunların haricinde söylemek istediğim bazı şeyler de var.

Spider-Man: Far From Home dünya çapında 1.13 milyar dolarlık gişesi ile 2019’un en başarılı filmlerinden birisi oldu. Buna ek olarak Spider-Man: Into the Spider-Verse ise geçtiğimiz sene en iyi animasyon filmi dalında Akademi ödülü kazanmıştı ve dünya çapında 375 milyon dolar hasılat elde etmişti.

2020 Altın Küre Ödülleri Kazananları Belli Oldu

Son birkaç Spider-Man filminden tanıdığımız Tom Holland’ın yer alacağı video oyunu uyarlaması Uncharted’ın ise vizyon tarihinin 8 Ekim 2021‘den, 16 Temmuz 2021’e ertelendiğini belirtmiş olalım.

Normal şartlarda Uncharted ve Spider-Man 3’ün vizyon tarihleri aynı güne denk geliyordu lakin vizyon tarihi erteleme durumundan dolayı bu durum ortadan kalkmış oldu.

Etiketler

Yazar Hakkında

Arif Acar

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz