PC HocasıiOSiOS için WhatsApp’a Beklenen Özellik Geliyor!

iOS için WhatsApp’a Beklenen Özellik Geliyor!

   

WABetaInfo tarafından elde ettiğimiz bilgilere göre, Meta’ya ait çevrimiçi mesajlaşma servislerinden WhatsApp‘ın yakın zamanda iOS kullanıcılarına yayımlayacağı bir güncelleme ile birlikte, kullanıcıların son etkinlik durumlarını ve hatta çevrimiçi durumlarını belirli kullanıcılardan veya hepsinden gizlemesine olanak sağlayacak.

Şu anda WhatsApp’ta son görülme tarihinizi kişi listenizde olmayan kişilerden gizleyebiliyorsunuz. Yakın zamanda kullanıma sunulacak bu yeni özelikle ile birlikte çevrimiçi bilginizi de Son Görülme Durumunuz ile aynı şekilde ayarlayabileceksiniz. Aslına bakılırsa Son Görülme ile Çevrimiçi bilgileriniz hemen hemen aynı ayara bağlı olacak fakat “çevrimiçi” yazısını isterseniz tüm kullanıcılara gösterebileceksiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ios-icin-whatsappa-beklenen-ozellik-geliyor-129552/ linkinden 12.08.2022 15:08:52 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video