John Wick oyunu

John Wick Oyunu Geliyor! Ne Zaman Yayınlanacak?

  Google News

John Wick, bir filmden biraz daha öteye geçti ve ciddi bir hayran kitlesine ulaştı. Serinin son filmi de geçtiğimiz aylarda vizyona girmişti. Dünyaca ünlü oyuncu Keanu Reeves ile bir başyapıt haline gelen seri için geçtiğimiz günlerde ise ilginç iddialar ortaya atılmıştı. Son iddialara göre bir John Wick oyunu için çalışmalar yapıldığı belirtilmişti.

İşte bu iddialar için en yetkili isimden açıklamalar geldi. Baştan belirtelim ki verilen haberlere serinin hayranları bir hayli sevinecek.

John Wick Oyunu Yolda

Konu hakkında iddiaları yanıtlayan serinin yapımcısı Lionsgate oldu. Yapımcı firmanın yöneticisi Joe Drake tarafından yapılan açıklamaya göre, seriye yakışır bir oyun ortaya çıkarmak için iddialı oyun stüdyolarıyla görüşmeler devam ediyor. Bu konuda teklifleri de değerlendirdiklerini belirten yapımcı firma yetkilileri beklentileri de arttırmış durumda.

Zira John Wick oyunu için söylenenler, AAA seviyesinde bir yapımın geleceğini gösteriyor. Üst seviye bir oyun deneyimi sunacak öncü AAA yapımlarından birinin hazırlanması isteniyor.

Zaten filmden bildiğimiz kadarıyla yapımın çok iddialı bir hikayesi var. Bunun oyun dünyasına da doğru bir şekilde yansıtılması, iddialı bir oyun serisiyle de karşı karşıya kalmamız anlamına gelebilir.

John Wick oyunu

Bu arada verilen tek müjdenin bir oyun haberi olmadığını da belirtelim. Diğer yandan serinin devam edeceği ve John Wick 5 filminin geleceği de açıklandı. Zaten oyun açıklamasında da yeni filme vurgu yapıldığını net olarak görüyoruz. John Wick 5’e yakışır bir oyun hazırlıkları yapılıyormuş.

Henüz yeni filmin de yeni oyunun da ne zaman çıkış yapacağı konusunda net bilgiler verilmiş değil. Bu konuda tarih açıklamalarının yapılması için de çok erken yorumunu yapabiliriz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video