PC HocasıOyunJurassic World Evolution 2 için Yeni Fragman Videosu Paylaşıldı

Jurassic World Evolution 2 için Yeni Fragman Videosu Paylaşıldı

 

Frontier Developments, oyuna gelecek yeni özelliklerden birine odaklanan Jurassic World Evolution 2 için yeni bir fragman videosu paylaştı.

Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Newbold, “Oyuncunun erişebildiği tüm haritalar ilk oyundan çok daha büyük” dedi. “Mümkün olduğunca çok dinozor inşa etmek ve yerleştirmek için çok daha fazla alan var. Bölge sistemindeki değişikliklerle, özellikle bazı türler arasında doğrudan bir çatışma olduğu için bazı durumlarda çok daha fazla alana ihtiyaçları olacak. aynı alana bu kadar dinozor koymak kadar kolay. Yapılması gereken daha çok denge var.”

İlk oyunda fosillerden DNA elde etmek ve dinozorları kuluçkaya yatırmak gibi şeyler sadece parktaki belirli binalar tarafından halledilirken, şimdi oyuncuların bilim adamlarını işe alması gerekecek. Her bilim adamının özel görevlere uygun belirli nitelikleri olacaktır. Daha ucuz kuluçkalardan veya daha düşük maaşlardan araştırma veya lojistik görevlerde daha hızlı uzmanlaşmaya kadar, onları işe alırken bunların akılda tutulması gerekecektir.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/jurassic-world-evolution-2-icin-yeni-fragman-videosu-paylasildi-116488/ linkinden 25.09.2021 23:09:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

ad