PC HocasıPCLenovo Y900 Razer İşbirliği İle Performans Bilgisayarını Tanıttı

Lenovo Y900 Razer İşbirliği İle Performans Bilgisayarını Tanıttı

 

Lenovo Y900 Razer Edition serisi olarak CES 2016 etkinliğinde duyurulan yeni masaüstü bilgisayar oyuncuları adeta kitlemiş durumda. Y900‘ün tasarımı ve performansı beklenenden daha iyi olduğu gibi, oyunculara hitap eden özellikleri de hayran bırakıyor.

PERFORMANS CANAVARI LENOVO Y900 RAZER EDITION 

Özellikle Türkiye’de Razer‘i bilmeyen oyuncu sayısı çok azdır. Üretmiş olduğu klavye, kulaklık, mouse ve diğer donanım cihazlarında üstün performanstan ziyade farklı tasarımları ile de çok tutan bir marka. Razer ve Lenovo bu konuda güçlerini birleştirerek ortaya Lenovo Y900 Razer Edition masaüstü bilgisayarını CES 2016 etkinliğinde bugün duyurdu.

Renk değiştiren Chroma serisi olarak bilinen Razer’ın klavye, mouse, kulaklık ve mouse pad seçenekleri artık Lenovo Y900 serisinde görünecek. İki firmanın yaptığı anlaşmalar sonucunda ortaya harika bir cihaz çıkmış. Y900 RE masaüstü bilgisayarında bilgisayarınızın ışıklarını Chroma uygulaması ile değiştirerek adeta farklı konseptler oluşturabiliyorsunuz.

lenovo-y900-razer-edition-11
OYUN SEVERLER İÇİN LENOVO Y900 RAZER EDITION

Gerçek bir oyun sever kullanmış olduğu donanımlarına mutlaka dikkat eder. En iyi mouse, en iyi klavye veya diğer donanım parçalarını elinden geldiğince toplayarak mükemmeliyeti yakalamaya çalışır. İşin zaten kopan kısmı da burada başlıyor. Oyun severlerin sürekli olarak takip ettiği donanım teknolojisine bir yenisi daha eklenerek uzun süre adından söz ettirecek Lenovo Y900 Razer Edition serisinin teknik özelliklerine bir göz atalım.

Lenovo Y900 RE Teknik Özellikler

* İşlemci: 6.Nesil Intel Core i7

* RAM: 32 GB DDR4

* Ekran Kartı: SLI Nvidia GTX 970 GDDR5 ( Çift ekran kartlı 2 adet )

* Kapasite: 2 TB HDD + 256 GB SSD

* Windows Sürümü: 10 Home

* Portlar: USB 3.0, USB 2.0, Kart Okuyucu, HDMI, VGA

* Piyasa Satış Fiyatı: 2299 Dolar ( Türkiye fiyatı ile 6800 TL )

* Ekstralar: Tüm Razer uygulamaları ücretsiz olarak ön yüklü gelecek

* Monitör: Lenovo Y27G Curved 144 Hz, 27 inç Full HD çözünürlüklü – Fiyat: 600 Dolar

Lenovo’nun Razer ile birleşiminden ortaya çıkan Y900 masaüstü sürümü için ufak bir galeri hazırladık. Eğer kasayı biraz daha yakından incelemek istiyorsanız aşağıdaki galeriden detaylara göz atabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/lenovo-y900-razer-isbirligi-ile-performans-bilgisayarini-tanitti-3237/ linkinden 28.07.2021 21:07:37 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

9 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video