PC HocasıPCLenovo Yoga 910 Modeli Tanıtımı Yapıldı

Lenovo Yoga 910 Modeli Tanıtımı Yapıldı

 

Tüketici Elektroniği Fuarı IFA tanıtımını gerçekleşen Yoga 910 diz üstü bilgisayar bu modelinde yapılan açıklamaya göre Lenovo kullanıcılarının isteklerine göre bir bilgisayar oluşturduğunu açıkladı. Temel olarak Lenovo’nun ThinkPad serisinden bildiğimiz parmak izi tarayıcı gibi özellikleri de Yoga 910 modelinde kullandığını görmekteyiz. Aynı zamanda işlemci ve görüntü kalitesi konusunda diğer rakiplerine göre biraz daha iyi özelliklerde olan Yoga 910‘ a yakından bakacak olursak.

 

 

1472669995_Yoga_910_Silver_3

Görüntü kalitesi 4K veya Full HD ekranı ve Dolby Audio™ Premium ses teknolojisi ile üretilmiş. Diğer markalara göre farkı Yoga 910 farklı seğmentler de modelleri yanında çıkarmamış.14.3 mm inceliği ile dünyanın en ince dönüştürülebilen dizüstü bilgisayarı olan 13.9 .Diz üstü bilgisayarlarda en çok dikkat edilen konu olan pil ise 15.5 saate kadar pil ömrü sunmakta. Kullanıcılarına uzun bir pilde kullanım özelliği vaad etmekte. Ayrıca işlemci olarak kullandığı İntel i7 serisinin 7 inci nesil modeli ile performans konusunda uzun vadede avantaj sağlayacağını düşünüyorum.

SQ2 İşlemci ve Platin Kaplamaya Sahip Microsoft Surface Pro X Tanıtıldı

 

1472670166_Yoga_910_gold-2

 

Renk seçenekleri bulunanan Lenovo Yoga 910 Şampanya, altın ve gri metalik renk seçenekleri ile satışa sunulacak,tasarım ve işlevsellik açısından kullanıcılara alternatif bir seçenek sunan Yoga 910 Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ve fiyat bilgisi henüz paylaşılmadı, ancak tahminlerimiz piyasadaki diğer modeller ile karşılaştırdığımızda 3,500 tl den aşşağı olmayacağı yönündedir.  

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Advertisement