Lenovo’dan Yeni Akıllı Telefon Vibe P1 Turbo

Lenovo'da artık akıllı telefon piyasasında ağırlığını koymaya başladı. Yeni akıllı telefonu Lenovo Vibe P1 Turbo modeli resmi olarak tanıtılırken, 5000 mAh bataryası ile yine kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı diyebilirim.

5000 MAH'LIK LENOVO VIBE P1 TURBO

Lenovo'nun yeni akıllı telefonu Vibe P1 Turbo modelinde 5000 mAh batarya bulunuyor. Bu batarya ile rahat 1,5 günü devirebileceğiniz gibi, oyun ve performans uygulamalarında bu süre biraz daha düşüyor. Ancak bataryanın vermiş olduğu güç ekrana çabuk yansıyabildiği için oyun oynarken ısınmalar yaşayabileceğinizi düşünüyoruz.

5.5 inç Full HD IPS ekran yer alan Vibe P1 Turbo modelinde 64 bit sekiz çekirdekli Snapdragon 615 işlemci yer alıyor. Bu yüzden oyun ve performans uygulamalarında arka kasanın ısınma ihtimali yüksek. Dilerseniz Lenovo Vibe P1 Turbo modelinin diğer teknik özelliklerine yakından bakalım.
lenovo_vibe_p1_turbo
LENOVO VIBE P1 TURBO TEKNİK ÖZELLİKLER

Batarya: 5000 mAh - 24 W'lık hızlı şarj özelliği

Ekran: Full HD IPS

İşlemci: Sekiz çekirdekli Snapdragon 615 - 64 bit

RAM: 2 GB

Depolama Alanı: 128 GB

Dahili Hafıza: 32 GB

Kamera: 16 MP arka, 5 MP ön kamera

Tasarım: Metal kasa ile tasarlanan Lenovo Vibe P1 Turbo modelinde ayrıca parmak izi okuyucusu ve çift SIM kart desteği bulunuyor.

Android Sürümü: 5.1 Lollipop

Renk Çeşitleri: Gümüş, Grafit Grisi ve Altın

Türkiye Satış Fiyatı: 999 TL

Lenovo Vibe P1 Turbo modeli ilk olarak Endonezya'da satışa sunuldu. Yaklaşık olarak 1 ay içerisinde Türkiye'de de satışa sunulacağını düşündüğümüz cihazı bir kenara not etmenizde fayda var.

İlgili Etiketler