reklam
Ana SayfaCep TelefonuLG Wing, Kanlı Canlı Sızdırıldı!

LG Wing, Kanlı Canlı Sızdırıldı!

LG’nin yaklaşmakta olan “Wing” isimli akıllı telefonunun, döndürme mekanizmasına sahip çift ekranlı bir cihaz olması bekleniyor ve telefonun yeni sızıntılarında gösterildiği gibi, etrafta dönen ekran şaşırtıcı derecede incecik olabilir.

Bu videoda kendinize bir göz atın – telefona sahip gibi görünen bu kişi, cihazın yan profilini gösterdiğinde, dönen ekranın oldukça ince olduğu görebilirsiniz:

Video ayrıca bize Wing’in dönme mekanizmasının işleyişini iyi bir şekilde gösteriyor. Bu mekanizma, bir ekranın yatay olarak başka bir ekranın üzerinde 90 derece dönmesini ve böylece T benzeri bir şekilde hizalanmasını sağlıyor.

Samsung Galaxy Note 20 Plus, FCC Sertifikasyon Testinden Geçti!

Ve sızıntı yapan Evan Blass’ın Patreon’unda paylaştığı bir görüntüde, cihazın ince görünümlü yan profiline bir kez daha göz atabilirsiniz. Blass’ın resmi, Wing’in üçlü kamera kurulumuna sahip olacağını, iki renkli geleceğini ve 5G ağlarını destekleyeceğini de gösteriyor.

Ağustos ayında, Android Authority, cihazın sözde bir videosunu yayınladı, ancak bu video sadece telefonu bir araba beşiğinde gösteriyordu ve telefonun ne kadar kalın olduğuna dair iyi bir görüntü elde etmek zordu. LG, telefonun lansman etkinliği için bir video teaser’ında dönme mekanizmasına ve Wing’in siluetine işaret etti.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement