reklam
PC HocasıSinemaMarvel’ın yeni filmi olan Avengers 5 ile ilgili sızıntı!

Marvel’ın yeni filmi olan Avengers 5 ile ilgili sızıntı!

Marvel‘ın son filmi olan Avengers Endgame sinema severleri hayal kırıklığına uğratmıştı. Avengers Endgame izleyicilerin beklediği bir son ile bitmemişti lakin Avengers 5 herkes için bir merak konusu olmadı değil.

Avengers 5 gündemde!

MCU yani Marvel Sinematik Evreni, şu anda tüm dünyayı kasıp kavuran corona virüsü sebebiyle çekimlere ara verdi. Marvel Sinematik Evreni, Phase 4 adını verdiği döneme Endgame filmi sonrasında çekilecek filmleri dahil edecek.

Phase 3 aşamasında birçok kahraman ve kötü karakterin öldürülmesi nedeniyle gelecek yapımlarda yeni süper kahramanlar ve kötü karakterler ile karşılaşacağız. Sinema severler yeni yapımları dört gözle bekliyor olacaklar lakin Avengers 5 filminin olmayacağı konusunda bazı söylentiler belirdi.

The Stand Dizisinden Yeni Fragman Geldi

Şirket yeni filminin Endgame filmine kıyasla daha kapsamsız olacağını duyurdu. Phase 4 aşamasında Avengers ekibi, X-Men ve Fantastik Dörtlü gibi süper kahramanlarla beraber hareket edecek. Sızdırılan bilgiler arasında Avengers 5 filminde süper kahramanların gençlikleri yer alacak deniliyor.

Ayrıca bazı söylentiler doğrultusunda senaristlerin Avengers 5 filmi için masaya oturdukları belirtildi. Bakalım Avengers 5 ve gelecek yapımlar nasıl olacak.

Sizin Marvel evreni hakkındaki düşünceleriniz neler? Düşüncelerinizi bekliyoruz 🙂 Eğer hala Avengers Endgame izlemediyseniz, Avengers 5 öncesi trailer videosuna göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Avengers Endgame trailer

Etiketler

Yazar Hakkında

Arif Acar

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

2 Yorum

  • “Endgame hayal kırıklığı,” mı? Deli misiniz siz? Sırf sıradışı bir yorum yapmak için yaptığınız bu görüş bile kabul edilemez! Her hangi bir MCU fanının yanında demeyin bunu linç ederler sizi…

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz