PC HocasıOyunMarvel’s Avengers PS5 ve Xbox Series için 2021 Yılına Ertelendi

Marvel’s Avengers PS5 ve Xbox Series için 2021 Yılına Ertelendi

 

Marvel’s Avengers, yeni içerikle birlikte şimdiye kadarki en büyük yamalarından birini aldı.

Crystal Dynamics, PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarını 2021 yılına kadar erteledi.

Geliştirici, Square Enix blogunda şunları söyledi: “Ekibimize yeni nesil bir deneyim sunmak için zaman tanımak amacıyla PlayStation 5 ve Xbox Series X | S lansmanımızı gelecek yıla kaydırma kararı da aldık. Bu oyunun olması gereken her şeyi sergiliyor. Daha fazla ayrıntı gelecek.”

Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers’ın PS5’te daha hızlı yükleme süreleri ve geliştirilmiş kare hızlarıyla geriye dönük uyumluluk sayesinde daha iyi görüneceğini ve çalışacağını vaat ediyor.

Ayrıca PS4’te arkadaşlarınızla oynamaya devam edebileceksiniz. Ancak, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in ötesinde yeni nesil sistemi gerçekten kullanmak için bir süper kahraman arayışı içindeyseniz, şimdi gelecek yıla kadar beklemeniz gerekecek.

Yeni karakterde ertelendi!

Ekim ayında çıkması planlanan ücretsiz indirilebilir içerik karakteri Kate Bishop da net bir tarihi olmamakla beraber ertelendi.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/marvels-avengers-ps5-ve-xbox-series-icin-2021-yilina-ertelendi-91645/ linkinden 21.06.2021 18:06:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video