PC HocasıHaberlerMeta, VR ve Metaverse için Mağaza Açıyor!

Meta, VR ve Metaverse için Mağaza Açıyor!

   

İnternet ve teknoloji devlerinden Meta, insanlara metaverse dünyasını tanıtmak ve VR ürünlerini daha kolay satabilmek için önümüzdeki ay ilk perakende mağazasını açacaklarını resmi olarak duyurdu. Şirket ilk mağazasını 9 Mayıs’ta Kaliforniya eyaletinin Burlingame bölgesinde bulunan kampüsünde açacak.

Mağazada etkileşimli demolar aracılığı ile tüm donanım ürünlerinde uygulamalı bir deneyim sunulacak. Meta’nın resmi web sitesinde, şirketin donanım siparişini her zamankinden daha kolay hale getiren yeni bir mağaza bölümü de açıldı. Meta, bu mağaza aracılığıyla potansiyel müşterilere görüntülü arama yapabilen Portal cihazını, Ray-Ban Stories akıllı gözlüğünü ve Quest VR kulaklılarını satın almaya teşvik etmeyi hedefliyor.

Meta

Ziyaretçiler bu mağazada sanal gerçeklik teknolojisini profesyonel ellerden deneyimlenin yanı sıra şirketin satmakta olduğu sanal gerçeklik teknolojilerini de deneyimledikten sonra satın alabilecek ve Metaverse dünyası hakkında bilgi edinebilecekler. Bunlara ek olarak mağaza ziyaretçileri deneyimlerinin 30 saniyelik karma gerçeklik klibini temin edebilecekler.

1.550 fit karelik bir alana ve Meta’nın Reality Labs merkezine biraz uzaklıkta açılacak olan ilk perakende mağazasının diğer eyaletlere ve ülkelere yayılıp yayılmayacağını henüz bilmiyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/meta-vr-ve-metaverse-icin-magaza-aciyor-126823/ linkinden 28.05.2022 23:05:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial