reklam
PC HocasıWindowsMicrosoft, Apple Ekosisteminden En Sevilen Özelliği Kopyalıyor!

Microsoft, Apple Ekosisteminden En Sevilen Özelliği Kopyalıyor!

Microsoft’un Telefonunuz uygulaması yakında cihazlar arası Kopyala ve Yapıştır özelliğini destekleyebilir. Evet o beklenen ve imrenilen özellik gelebilir

Microsoft’un Telefonunuz uygulaması hızla favori uygulamalarımızdan biri haline geliyor ve daha da iyi hale geliyor. Bilgisayarınızı ve telefonunuzu daha yakına getiren uygulama, çok kullanışlı yeni bir özellik elde etmek için ayarlanmış gibi görünüyor. Uygulamanın en son Insider sürümü, ‘SharedContentPhotos,’ ‘ContentTransferCopyPaste’ ve ‘ContentTransferDragDrop’ da dahil olmak üzere yeni bir Content Transfer uygulamasına referanslar içeriyor.

Özelliği bir saldırı kullanarak etkinleştirmeye çalıştığınızda, henüz çalışmıyor gibi görünen yeni Cihazlar Arası Kopyala ve Yapıştır seçeneği ortaya çıkıyor.


Microsoft’un Telefonunuz uygulaması hızla favori uygulamalarımızdan biri haline geliyor ve daha da iyi hale geliyor.

PC’nizi ve telefonunuzu daha yakına getiren uygulama, çok kullanışlı yeni bir özellik elde etmek için ayarlanmış gibi görünüyor.

Windows 10 için Skype, Artık Yeni Logoya Sahip!

Uygulamanın en son Insider sürümü, ‘SharedContentPhotos,’ ‘ContentTransferCopyPaste’ ve ‘ContentTransferDragDrop’ da dahil olmak üzere yeni bir Content Transfer uygulamasına referanslar içeriyor.

Özelliği bir saldırı kullanarak etkinleştirmeye çalıştığınızda, henüz çalışmıyor gibi görünen yeni Cihazlar Arası Kopyala ve Yapıştır seçeneği ortaya çıkıyor.

Bu özellik, telefonunuzda bilgisayarınız üzerinde gerçekleştirdiğiniz işlevleri almayı çok daha kolay hale getirmeli veya tam tersine de çevirmeli. Zaten hali hazırda bu özellik Apple ekosisteminde geçerliliğini yıllardır sürdürüyor.

Özelliğin ne zaman geleceği belli değil, umarım çok uzun sürmez. Telefonunuz uygulamasının geçerli sürümü Microsoft Mağazası, Google Play Store ve iOS App Store’da bulunabilir.

Özellik, kararlı sürüme geçtiğinde artık hayat sizin için bir tık olacak; bilgisayarınızda kopyaladığınız bir metin telefonunuzda da kopyalanmış olacak ve büyük ihtimalle Apple’ın AirDrop isimli servisine benzer bir sistem gelecek.

Etiketler

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement