PC HocasıHaberlerMicrosoft Outlook’a Neler Oluyor ?

Microsoft Outlook’a Neler Oluyor ?

   

Microsoft‘un  mail servisi olan Outlook Avrupa ve Amerika genelinde Outlook serverlarında sorun yaşanıyor. Tüm servisleri kesintiye uğradı kullanıcılar hata mesajlarıyla karşılaşmaya başladı.

Microsoft’un eposta sunucusu olan Outlook bugün öğle saatlerinden itibaren erişim sağlayamıyor. Outlook servisine erişim sağlayanlar aynı hata mesajını almakta. Skype kullanıcıları sohbet servisine giriş sağlamakta zorlanıyor. Xbox kullanıcıları Xbox live hesaplarına ulaşamıyor. Down Dedector bugün 10.000 den fazla hata raporu aldı. Bu hata raporları ağırlıklı olarak Avrupa ve Amerika’da.

Sorun Avrupa, ve Amerika sunucularında ağırlıklı olarak görülüyor ve kullanıcılar aralıklarla servislere erişim sağlıyor. Hata mesajını alanlar sayfayı sık sık yenilesinler. Aşağıda hangi sunucularda sorunların olduğu ve ne kadar rapor olduğunu görebilirsiniz. Sorunlar Outlook, Skype, OneDrive ve Windows Mağaza gibi çoğu uygulama ve serviste karşılaşılmakta.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-outlooka-neler-oluyor-20854/ linkinden 25.01.2022 04:01:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Banner