Cumartesi, Haziran 15, 2024

Midnight Ghost Hunt Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Paylaş

silkroad gaminggentr

Epic Games mega indirim etkinlikleri kapsamında iddialı oyunları ücretsiz olarak vereceğini açıklamıştı. Bu konuda ilk adımı da geçen hafta attı ve popüler bir oyunu ücretsiz olarak sundu. Geçtiğimiz gün ise mega indirimler kapsamında verilen ikinci oyun da açıklandı. Listede yer alan ikinci oyun Midnight Ghost Hunt olarak duyuruldu. Aslında baktığınız zaman yine çok yüksek bütçeli bir oyundan söz etmiyoruz.

Dilerseniz oyuna ve ne zamana kadar ücretsiz olarak kalacağına detaylı olarak bir bakalım.

Midnight Ghost Hunt Nasıl Bir Oyun?

Aslında bakarsanız en genel kapsamıyla yapımı tanımlamak istersek, çok oyunculu bir saklambaç oyunu ifadesini kullanabiliriz.

Oyunda iki grup var. Bir grup hayaletler grubu bir taraf ise avcılar grubu. Hayaletler, farklı nesnelerin içine girerek saklanmaya, avcılar ise saat gece yarısı olmadan hayaletleri yakalamaya çalışıyor.

4 x 4 bir şekilde online olarak oynayabileceğiniz yapımın, bir hayli eğlenceli olduğunu da eklemiş olalım.

Midnight Ghost Hunt

Oyun Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Gelelim oyunun ne kadar süre boyunca ücretsiz olarak kalacağına. Epic Games yapımı, haftanın ücretsiz oyunları kapsamında ücretsiz olarak sunuyor. Yani bir hafta boyunca yapım ücretsiz olarak kalacak. 8 Haziran 2023 sonrasında oyun yeniden 149 TL satış fiyatıyla karşımıza çıkacak.

Bu süre içerisinde oyunu hesabınıza eklerseniz, yapımının tamamen sizin olacağını da tekrar hatırlatalım. Şuraya Epic Games’in sayfasını da ekliyor olacağız. Şimdilik bir sonraki ücretsiz oyun haberinde görüşmek üzere diyelim.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler