PC HocasıCep TelefonuMotorola Moto Z Teknik Özellikler

Motorola Moto Z Teknik Özellikler

   

Lenovo tarafından satın alınan Motorola Mobility   Moto serisi telefonlarının yeni üretim bandı olan Moto Z serisini tanıttı. Yeni cihazlar Moto Z ve Moto Z Force adında 2 farklı telefondan oluşuyorlar.Temel özellikleri oldukça tatmin edici görünen her iki cihaz da Moto Mods denen bir özelliğe sahip.

Lenovo-Moto-Z-2016
Moto Mods
cihazların arkasına yerleştirilen ve telefonlara özellikler kazandırabilen bir sistem. Moto X ve Moto X Force Lenovo’nun Moto Mods özelliğinden sonuna kadar faydalanabiliyorlar. Mesela Moto Mods kullanarak Moto InstaShare özelliği ile akrandaki görüntüyü 70 inç kadar bir başka yüzeye yansıtabiliyorsunuz. JBL Soundboost ile daha temiz ve doygun bir müzik ziyafeti çekebiliyorsunuz. Herr iki telefonun fiyatı 210 ile 290 dolar arasında değişiyor.

 

 

Teknik Özellikler

 

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/motorola-moto-z-teknik-ozellikler-21775-10085/ linkinden 17.08.2022 23:08:05 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video