reklam
PC HocasıCep TelefonuMuhteşem Özellikleri ile Oppo Find X2 Gelecek Hafta Tanıtılacak!

Muhteşem Özellikleri ile Oppo Find X2 Gelecek Hafta Tanıtılacak!

Oppo’nun amiral gemisi niteliğinde ki cihazında 3K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızına sahip ekranı mevcut.

Oppo, bir sonraki amiral gemisi telefonu olan Find X2 cihazının önümüzdeki hafta tanıtılacağını duyurdu. Şirket, cihazı Barselona’da gerçekleşmesi planlanan Mobil Dünya Kongresi 2020’de tanıtmayı planlıyordu fakat koronavirüsü nedeni ile iptal edilmesinden hemen sonra 6 Mart Cuma günü internet üzerinden tanıtacağını açıkladı.

Serinin ilk cihazı olan Find X modeli 2018 yılında tanıtılmıştı. Ekranın arkasından yükselen motorlu bir modülde bir özçekim ve bir 3D yüz tanıma sistemi barındıracak ekran, çentik modasından kurtulmaya çalışan iddialı bir telefon idi.

Oppo A52'nin özellikleri ve fiyatı belli oldu

Oppo beyciğimiz, Find markasını o zamandan itibaren asla kullanmadı, bunun yerine çeşitli üst düzey ve orta sınıf telefonlar için Reno serisine yöneldi.

Oppo’nun Başkan Vekili ve Küresel Ürün Pazarlama Müdürü ola Brian Shen beyciğim, 120Hz yenileme hızına sahip, kenarları kavisli 3K çözünürlükte bir ekranın geleceğini belirtti.

Cihaz hakkında bildiğimiz bilgiler henüz bunlarla sınırlı fakat daha detaylı bilgilere 6 Mart günü Oppo’nun lansmanında öğreneceğiz ve sizlere aktaracağız.

Etiketler

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz