reklam
Ana SayfaHaberlerNetflix, Abone Olmayanlar için Ücretsiz Bölümler Hazırlıyor!

Netflix, Abone Olmayanlar için Ücretsiz Bölümler Hazırlıyor!

Hindistan’da aylık sadece 3 Amerikan Doları tutarında sadece mobil cihazlar için geçerli planını halka açtıktan sonra şirket, kayıtlı olmayan kullanıcılar için daha fazla aboneye ihtiyaç duymayan ücretsiz bölümler oluşturmak için yeni bir stratejiye açılıyor.

Bir akaryakıt şirketi (Yabancı), Netflix aboneliğiniz olmasa dahi, Netflix’in yeni serisi Bard of Blood’un ilk bölümünü ücretsiz olarak izlemenizi sağlayacağını iddia ediyor.

Sınırlı bir süre için geçerli olacak

Netflix’te insanları harika hikayelere yaklaştırmak için farklı yollar deniyoruz. Birçok kişinin casus Kabir Anand’ın heyecan verici hikayesini çok çekici bulacağına inanıyoruz ve serinin ilk bölümünü sınırlı bir süre için herkesin kullanımına sunmaktan heyecan duyuyorlar. Gelecekte, bunu diğer filmler ve diziler için yapıp yapmayacağımızı düşüneceğiz.

Netflix’in yeni dizisini başrol oyuncusu Emraan Hashmi, herkesin rahat ve ücretsiz bir biçimde izleyebilmesi açısında ilk bölümün linkini twitter hesabı üzerinden tweetleyerek paylaştı.

Hulu Sonunda Çevrimdışı İndirme Özelliğini Açtı

 

Eylül ayının başlarında Netflix, Elite dizisinin ücretsiz bir bölümünü Meksika ve Kolombiya bölgelerinde yayına açtı.

Bu, Netflix’in abone sayısının artmasına izin verdiği birçok denemelerden sadece bir tanesi. Netflix, Apple TV+ ve Disney’in yakında başlatacağı servislerinin pazara girmesi ile büyük bir rekabet ile karşı karşıya kaldı. Netflix, akış dünyasında zirvedeki yerini korumak için elinden geleni yapıyor.

Bard of Blood’in ücretsiz bölümüne buradan erişebilirsiniz.

Etiketler