reklam
PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppNihayet: WhatsApp Gruplarınızı Sonsuza Dek Susturabileceksiniz

Nihayet: WhatsApp Gruplarınızı Sonsuza Dek Susturabileceksiniz

WhatsApp

Birkaç ay önce WhatsApp‘ın, WhatsApp grup bildirimlerini sonsuza kadar sessize almanıza izin verecek yeni bir özellik üzerinde çalıştığını bildirmiştik. Bu özellik artık WhatsApp beta sürüm 2.20.201.10’da mevcut durumda.

Bu yeni özellikten önce, WhatsApp gruplarını sessize almak için kullanabileceğiniz maksimum süre “1 yıl” idi. Ancak şimdi, şirket “1 yıl” seçeneğini “Her zaman” seçeneği ile değiştirdi ve artık hoşlanmadığınız grupların sesini sustururken “Her Zaman” seçeneğini seçerseniz siz sesi tekrardan açana kadar bu şekilde sessiz kalacak. Ve şimdi bu özellik beta test kullanıcıları için kullanılabilir hale geldiğine göre, çok yakında halka açık hale gelmesini bekleyebiliriz.

Android için WhatsApp'a Karanlık Mod Geliyor!

Arayüz değişiyor

WhatsApp’ın en son beta sürümü, başka yararlı yeni özellikler de içeriyor. Bu güncellemede fark edeceğiniz önemli bir değişiklik, sesli ve görüntülü arama düğmelerinin artık Doğrulanmış WhatsApp Business hesaplarıyla yapılan sohbetlerde görünmemesi ve iletişim bilgilerinde bulamayacağınızdır. Bu simgelere erişmenin tek yolu sohbet ve kişi listesindeki profil simgesine dokunmaktır. En son WhatsApp beta sürümü, yeniden tasarlanan Depolama Kullanım Kullanıcı Arayüzünü daha fazla kullanıcıya getiriyor.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz