PC HocasıSinemaObi-Wan Adlı Dizinin Çekimleri Mart 2021’de Başlıyor

Obi-Wan Adlı Dizinin Çekimleri Mart 2021’de Başlıyor

 

Disney, Obi-Wan serisinde ilerliyor ve her şey planlandığı gibi giderse, çekimler Mart ayında başlayacak.

Bu, Ewan McGregor’un aktör Alec Guinness tarafından ünlenen karakteri canlandırması için dünyanın bir şans daha yakalayacağı anlamına geliyor.

Ewan McGregor, bir sürpriz olan Star Wars’tan bahsedildiği The Graham Norton Show’da göründü. Özellikle McGregor’a, Alec Guinness’in ilk rolünü oynadığı yaşa daha yakın olduğu için deneyimin nasıl farklı olacağı soruldu, bu da oyuncuyu ilk kez Obi-Wan’ı önceki üçlemede oynamasıyla ilgili bir hikayeye yönlendirdi.

Ewan McGregor’un orijinal filmlerde Alec Guinness’i kanalize ettiği o kadar açık olmasa da, epeyce araştırma yaptığı görülüyor. Görünüşe göre bu, Guinness’in eski performanslarını bazı genç çalışmalarıyla karşılaştırmak anlamına geliyordu.

McGregor, yaklaşan performansının Alec Guinness’ten nasıl etkileneceği hakkında spesifik olarak konuşmadı, ancak önündeki bazı zorlukları paylaştı.

Belirtmek isterim ki dizinin çekimleri 2021’in Mart ayında başlayacak. Açıklamayı ise direkt olarak dizinin başrol oyuncusu Ewan McGregor yaptı.

Son olarak şu bilgiyi de eklemek istedim. Dizinin yayın tarihi için de ne yazık ki net bir bilgi yok, ancak 2022 yılından önce gelmeyeceği belirtilmişti ama zaman neyi gösterir bilmiyoruz.

Yazar Hakkında

Ahmet GÜLEÇ

Ahmet GÜLEÇ

yazıp çiziyoruz.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz