PC HocasıCep TelefonuOnePlus 8T Özellikleri Sızdırıldı

OnePlus 8T Özellikleri Sızdırıldı

 

OnePlus 8T ailesi, Çin merkezli şirket OnePlus’ın yaklaşmakta olan yeni amiral gemisi serisi olacak. Şirketin 2020 yılı için ikinci ve son amiral gemisi ünvanına sahip olacak ve cihazın lansman tarihine yaklaşıyorken akıllı telefon hakkında çok şey internete sızdırılmıştı ancak şu ana kadar pek bir ayrıntıya sahip değildik.

Son zamanlarda ise yaklaşmakta olan akıllı telefon hakkında teknik özellikler internete sızdırıldı. AndroidCentral tarafından internete sızdırılan OnePlus 8T teknik özellikleri sayesinde cihazın nasıl bir şey olacağını tahmin edebiliyoruz.

20 Hz ekran yenileme hızına sahip 6.55 inç AMOLED ekrana sahiptir. Akıllı telefon, 128 GB depolama alanına sahip 8 GB RAM ile birleştirilmiş bir Snapdragon 865+ yonga setinden güç alıyor, ancak OnePlus 7T gibi 8 GB / 128 GB gibi tek varyant olup olmayacağı henüz belirgin değil.

Kamera modülü

Sızıntı aynı zamanda, OnePlus 8T’nin arkasında dört kamera olduğunu iddia ediyor – 48MP birincil lens, 16MP geniş açılı modül, 5MP makro ve 2MP portre lensi ve 48MP lens.

Cihazın kamera modülü normal OnePlus 8 ailesine nazaran farklıdır, bu nedenle 8T’den daha iyi fotoğraf çekimi sunmasını bekliyoruz. Maalesef özçekim kamerası hakkında hiçbir bilgimiz yok ancak sızan görüntüye göre 8T’nin ön kamerayı barındıran damla çentik kamera tasarımına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

OnePlus 8T ve 8T Pro, geçen yıl OnePlus 7T serisinde olduğu gibi Android 11 tabanlı OxygenOS 11’i sunan ilk OnePlus cihazları olacak. Bununla birlikte, güncelleme OnePlus 7 serisi ve 7T serisi gibi eski amiral gemileri için de mevcut olacak.

OnePlus’ın bu ay 8T serisini piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-8t-ozellikleri-sizdirildi-89588/ linkinden 31.07.2021 20:07:20 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement