PC HocasıCep TelefonuOnePlus 8T Teknik Özellikleri Neler?

OnePlus 8T Teknik Özellikleri Neler?

 

İnternete sızan bilgiler ve iddialara göre Hong Kong merkezli teknoloji şirketi OnePlus, Ekim ayında bir adet cep telefonu piyasaya sürecek. OnePlus 8T‘nin bu yılın OnePlus tarafındaki son telefon modeli olmasını bekliyorken cihazın teknik özellikleri kullanıcılara neler sunacak gelin bunlara güzelce bakalım.

OnePlus 8T, Qualcomm Snapdragon 865+ işlemciden güç alacak

  • 120 Hz ekran tazeleme hızına sahip 6.55 inçlik AMOLED ekran
  • 128GB Dahili Depolama Alanı
  • 8GB Bellek (RAM)
  • Qualcomm Snapdragon 865 Plus işlemci
  • 65W Hızlı Şarj teknolojisi

OnePlus 8T Kameraları nasıl olacak

Sızıntılarda, OnePlus 8T’nin arkasında dört kamera olduğunu iddia ediliyor – 48MP birincil lens, 16MP geniş açılı modül, 5MP makro ve 2MP portre lensi. 48MP lens, birincisinin daha yeni bir görüntüleme sensörüne sahip olması anlamında OnePlus 8’den farklı, bu nedenle OnePlus 8T’den daha iyi fotoğraflar bekliyoruz. Maalesef özçekim kamerası hakkında hiçbir bilgimiz yok ancak sızan görüntüye göre 8T’nin ön kamerayı barındıran damla çentik kamera tasarımına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-8t-teknik-ozellikleri-neler-90248/ linkinden 28.07.2021 23:07:41 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video