PC HocasıTeknolojiOnePlus, Yarın Yeni Ürünlerini Tanıtacak!

OnePlus, Yarın Yeni Ürünlerini Tanıtacak!

 

Hong Kong merkezli teknoloji üreticisi OnePlus, yeni nesil kablosuz kulaklık modeli OnePlus Buds Z2’nin 13 Ekim’de Çin’de OnePlus 9 RT isimli yeni akıllı telefonuyla birlikte piyasaya sürüleceğini resmi olarak doğruladı. Ancak şirket, Hindistan ve Avrupa bölgesindeki resmi lansmanıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ve ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bir bilgi paylaşmadı.

Haberlere konu olan şey OnePlus’ın resmi olarak onaylaması değil. Ünlü gazeteci Evan Blass ve Ishan Agarwal’ın aracılığıyla, akıllı telefonun her açıdan nasıl göründüğüne daha yakından bakmamızı sağlayan OnePlus 9 RT’nin resmi renderları yakın zamanda internete sızdırıldı.

Beklendiği ve önceki içeriklerimizde de belirttiğimiz gibi, yeni OnePlus 9 RT, tasarım açısında OnePlus 9R modeline çok benziyor farklı olan tek şey ise kamera modülünde yenilikler. Akıllı telefonun ön kısmına gelecek olursak, OnePlus 9R ve OnePlus 9 RT arasında kayda değer bir fark yok.

OnePlus 9RT ile birlikte Buds Z2’nin resmi görüntüleri de internete sızdırıldı. Kulaklıkların sızan görsellerine baktığımız zaman Siyah ve Beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa çıkacağı görünüyor fakat lansmanda daha fazla renk seçeneği görebilmemiz olası, kulaklıklar tam bir fiyat performans ürünü olacak fakat Gürültü Engelleme gibi teknolojileri de sunacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-yarin-yeni-urunlerini-tanitacak-119129/ linkinden 28.10.2021 18:10:45 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad