PC HocasıOyunPES 2016’nın Ücretsiz Olacağı Tarih Açıklandı

PES 2016’nın Ücretsiz Olacağı Tarih Açıklandı

   

PES 2016‘nın ücretsiz olacağı konusunda onlarca konu açıldı, yayınlandı. Sonucun bu denli hızlı gelişeceğiniz bizde tahmin etmezken Konami açıkladı: “PES 2016 8 Aralık’ta ücretsiz oluyor.”

pes-2016-ucretsiz

“BU AYRINTIYA DİKKAT”

Konami yaptığı açıklamada ilk olarak 8 Aralık tarihinde Playstation 3 ve Playstation 4 oyuncularına özel olarak ücretsiz istanbul escort yapacaklarını duyurdu. Yani yine bir PC vakası ile ezilme konumuna girdik diyebiliriz.

Ayrıca Exhibition moduna giriş yaptığınızda toplamda 7 takım sizi karşılayacak. Bu takımlar arasında Roma, Juventus, Bayern Munich, Real Madrid, Barcelona ve Inter gibi takımlardan oluşacak. Ek olarak ücretsiz sürümde Eğitim Modu ve MyClub özellikleri de bedava veriliyor.

Konami‘nin neden böyle bir çılgınlık yaptığı konusunda bir fikir yürütmek zor. Ancak PC platformunu yine dışlamış olmaları biz PC severleri derinden etkilemiyor değil. Hatırlarsanız GTA 5 çıktığında Playstation oyuncuları 1 yıl öncesinden oyunu alıp tüm hikaye modunu yalayıp yutmuşlardı. Hal böyle olunca bir anlamı kalmıyor açıkçası.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/pes-2016nin-ucretsiz-olacagi-tarih-aciklandi-1438/ linkinden 18.08.2022 01:08:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

1 Yorum

  • Hep bizi kayırıyorlar arkadaş nedir bu çektiğimiz Change’da kampanya başlatalım bence

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video