Cuma, Mart 1, 2024

PES 2016’nın Ücretsiz Olacağı Tarih Açıklandı

Paylaş

silkroad gaminggentr

PES 2016‘nın ücretsiz olacağı konusunda onlarca konu açıldı, yayınlandı. Sonucun bu denli hızlı gelişeceğiniz bizde tahmin etmezken Konami açıkladı: “PES 2016 8 Aralık’ta ücretsiz oluyor.”

pes-2016-ucretsiz

“BU AYRINTIYA DİKKAT”

Konami yaptığı açıklamada ilk olarak 8 Aralık tarihinde Playstation 3 ve Playstation 4 oyuncularına özel olarak ücretsiz yapacaklarını duyurdu. Yani yine bir PC vakası ile ezilme konumuna girdik diyebiliriz.

Ayrıca Exhibition moduna giriş yaptığınızda toplamda 7 takım sizi karşılayacak. Bu takımlar arasında Roma, Juventus, Bayern Munich, Real Madrid, Barcelona ve Inter gibi takımlardan oluşacak. Ek olarak ücretsiz sürümde Eğitim Modu ve MyClub özellikleri de bedava veriliyor.

Konami‘nin neden böyle bir çılgınlık yaptığı konusunda bir fikir yürütmek zor. Ancak PC platformunu yine dışlamış olmaları biz PC severleri derinden etkilemiyor değil. Hatırlarsanız GTA 5 çıktığında Playstation oyuncuları 1 yıl öncesinden oyunu alıp tüm hikaye modunu yalayıp yutmuşlardı. Hal böyle olunca bir anlamı kalmıyor açıkçası.

Taner AYDOS
Taner AYDOS
PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorumlar

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler